user
درباره

شنوتو پلتفرمی برای پخش، انتشار و اشتراک‌گذاری فایل‌های صوتی شامل پادکست، کتاب صوتی و موسیقی است که از سال 1396 در جامعه استارتاپی ایران شروع به فعالیت کرد. این بستر به شکل وبسایت، اپلیکیشن اندروید و وب اپلیکیشن iOS در اختیار کاربران قرار دارد که تجربه شنیدن شما را لذت بخش می‌کند.

شنوتو برای شنوندگان

شنیدن پادکست و کتاب‌ صوتی هر روز بین مردم محبوب‌تر می‌شود و شنوتو دسترسی آسان به این فایل‌های صوتی را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر 8000 کانال پادکست با 150.000 اپیزود (قسمت) و 2000 عنوان کتاب صوتی آرشیو کاملی از محتوای متنوع را برای مخاطبین فارسی‌زبان فراهم آورده است. در مجموع تا اواسط سال 1401 نزدیک به 5.500.000 دقیقه فایل صوتی در دسته‌بندی‌های متنوع وجود دارد که می‌تواند برای هر نوع سلیقه و مخاطبی جذاب باشد.

شنوتو برای برنامه‌سازان

شنوتو امکانات کامل و جامعی را نیز به صورت رایگان در اختیار برنامه‌سازان پادکست، کتاب صوتی وموسیقی قرار می‌دهد. از جمله فضای رایگان برای آپلود فایل‌ها، ابزارهایی برای دریافت آمارهای دقیق از رفتار مخاطبان مثل داشبورد تحلیل و آنالیز، امکان بازپخش در تمام اپلیکیشنهای پادگیر جهانی (RSS FEED) و کسب درآمد برای فایلهای صوتی بهادار. حتی اگر از سایر اپلیکیشنهای میزبانی پادکست استفاده می کنید، میتوانید لینک کانال خود را برای رشد شنوندگان آن در شنوتو هم اضافه کنید (Claim). به کمک این پلتفرم هر شخص علاقه‌مندی می‌تواند به یک برنامه‌‌ساز تبدیل شود. شنوتو علاوه بر ساخت و تولید پادکست‌های متنوع، زیر مجموعه‌هایی در زمینه تولید پادکست و تبلیغات دارد

تولید پادکست و کتاب صوتی

شنوباکس که یکی از زیرمجموعه‌های برند شنوتو است، استودیویی تخصصی در زمینه تولید پادکست و کتاب صوتی است و در تمامی مراحل از جمله ضبط، ساخت و تدوین آن در کنار شماست و این خدمات را به سازمان‌ها و افراد علاقه‌مند ارائه می‌دهد.

چشم‌انداز و اهداف ما

ما در تیم شنوتو تلاش می‌کنیم تا هر روز قدم مثبتی در جهت کمک به گسترش فرهنگ پادکست در بین فارسی‌زبانان برداریم و با حذف موانع برای برنامه‌سازان، مسیر را برای ساخت پادکست هموار کنیم و در این سال ها با قدم‌هایی کوچک اما مداوم، پیشرفت‌هایی را در طول زمان ایجاد کردیم تا تجربه‌ای متفاوت و دلپذیر در جهت افزایش دانش و آگاهی برای جامعه بسازیم.

  • bazaar
  • logo-samandehi

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شنوتو است

  • bazaar
  • logo-samandehi

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شنوتو است